Přihlašování na závody ČSC


SportSoft - timing & resulting


Vzhledem k velmi častým dotazům upozorňujeme, že pro závody konané v Ostravě, Rýmařově, Lounech a Čáslavi NENÍ umožněna on-line registace kategoriím "MUŽI" a "ŽENY" (včetně junirorek). V souladu s propozicemi se tyto kategorie hlásí formou zaslání e-mailu na příslušnou adresu pořadatele uvedenou v propozicích (nikoli csc@sportsoft.cz).

PROSÍM ČTĚTE POZORNĚ!!!

Oddílům a klubům doporučujeme využít tzv. oddílovou přihlášku, která umožňuje komfortnější přihlášku výběrem závodníků ze seznamu a hromadnou platbu. V seznamu členů najdete "vaše" držitele licencí dle aktuální databáze ČSC, kterou máme k dispozici. Snažíme se jí držet maximálně aktuální. V případě, že někdo chybí, je možno jej do vašeho seznamu doplnit (pokud není registrován u jiného oddílu), nebo použijte přihlášku jednotlivce.

Přístupové jméno a heslo pro hromadné oddílové přihlášky jsme všem aktivním loňským uživatelům zaslali e-mailem. Systém respektuje též přístupové údaje z XCO závodů. Přístup lze získat i na vyžádání e-mailem, či telefonicky u kontaktní osoby servisní skupiny SportSoft (Karel Hudeček, tel. 721141081, e-mail: csc@sportsoft.cz)

Hromadné přihlášky

  Postupujte pomalu a čtěte informace. Není kam spěchat! Většina vašich závodníků má nějké pořadí z loňska, nebo body UCI a tudíž garantované pořadí na startu i prvního závodu dle rozpisu soutěže.
 • Po přihlášení do systému zvolte závod a klikněte na tlačítko "Vytvořit přihlášku".
 • Ze seznamu závodníků vyberte zakliknutím ty, které chcete přihlásit a klikněte na tlačítko "Přihlásit vybrané závodníky".
 • Klikněte na tlačítko "Zobrazit přihlášku". V jakýkoli moment můžete ještě přihlášku upravit (odhlásit, či přidat závodníky).
 • Pro finální dokončení přihlášky vyberte přihlášené závodníky (zakliknutím políčka vlevo od jména závodníka) a uhraďte startovné kliknutím na tlačítko "Uhradit startovné za vybrané závodníky".
 • Zaplacené závodníky již nelze odhlásit, ale přihlášku lze kdykoli doplnit o další závodníky, jejichž startovné lze opět uhradit obdobným způsobem. Případné vrácení startovného bude provedeno dle rozpisu.
 • Závodníci, kteří nebudou ve čtvrtek ve 12 hodin zaplaceni, budou považováni za nepřihlášené a jejich přihláška bude smazána. Správně dokončenou přihlášku svých závodníků si můžete ověřit v seznamu přihlášených pro daný závod.
 • V případě problémů s platbou kartou nás neváhejte kontaktovat, rádi pomůžeme. Nejdříve si však ověřte, že máte na své kartě povolenu platbu na internetu s příslušným limitem, což bývá nejčastější příčina neúspěšné platby kartou.
 • Platbu lze provést i převodem, mějte však na paměti, že převod může trvat i několik dní. Při platbě převodem použite bezpodmínečně variabilní symbol vygeneroganý systémem.
 • Daňový doklad o úhradě startovného naleznete po přihlášení do systému oddílových přihlášek u příslušného závodu, nebo v potvrzovacím e-mailu při využití přihlášky jednotlivce.

Jednotlivé přihlášky

 • Jednoduchý formulář zakončený možností platby. Na konci procesu, nebo v potvrzovacím e-mailu naleznete instrukce k platbě.

Uzavření přihlášek bude vždy ve čtvrtek před závodem ve 12:00.
Přihlášky na místě využívejte výjimečně. Ušetříte sobě peníze a nám starosti. Děkujeme.
 

 
© 2019 Český svaz cyklistiky, created by SportSoft