Přihlašování na závody ČSC


SportSoft - timing & resulting

TECHNISERV CUP 2021

Aktuální informace

 • 27.4.2021 - Spuštěna registrace pro kategorie od kadetů výše.

ŠKODA CUP 2021

Aktuální informace

 • 15.4.2021 - Příjem nových přihlášek na závod Brno - Bíteš - Brno byl ukončen z důvodu naplnění kapacity závodu.
 • 30.3.2021 - Startovné na všechny závody ŠKODA CUP 2021 se platí nově ONLINE v rámci on-line registracena. Přihláška je platná až po zaplacení.

STRABAG MTB CUP 2021

Aktuální informace

 • 30.4.2021 - Registrace byla dočasně zastavena. Pořadatel čeká na povolení Ministerstva zdravotnictví ČR. Uhrazené přihlášky zůstávají v platnosti. Pokud by se závod nemohl konat, startovné bude samozřejmě vráceno v plné výši.
 • 26.4.2021 - Přidána možnost registrovat členy týmu - označeno jako kategorie "Personál".
  V oddílových přihláškách lze tyto lidi přidávat do seznamu členů i bez platného UCI Id.
  Přihlášení personálu provedete tak, že ve filtru kategorie vyberete "Personál" a potvrdíte klikem na "Zobrazit".
  Tím se vám zobrazí všichni členové týmu a můžete kohokoli z nich registrovat jako personál. Výběr potvrdíte standardně klikem na "Přihlásit vybrané". Mohou to tedy být například i závodníci, kteří z jakéhokoli důvodu tento závod neabsolvují a budou pouze pomáhat, nebo rodiče, které si zadáte do týmového seznamu, apod. ..
  Pro přihlášení závodících závodníků se ve filtru kategorií nezapomeňte VŽDY přepnout na závodní kategorie (cokoli mimo "personál").

OSTATNÍ ZÁVODY pod patronací ČESKÉHO SVAZU CYKLISTIKY 2021

Aktuální informace

 • 28.4.2021 - Registrace na závod Táborské okruhy bude spuštěna 28.4.2021 ve 12:30 hodin.

POZOR!! - Pro všechny registrace platí, že přihláška je platná až po zaplacení. Nezaplacené přihlášky budou ve čtvrtek ve 12 hodin po uzavření registrace SMAZÁNY. Sledujte seznam přihlášených a stav platby.

OBECNÉ INFORMACE

Oddílům a klubům doporučujeme využít tzv. oddílovou přihlášku, která umožňuje komfortnější přihlášku výběrem závodníků ze seznamu a hromadnou platbu. V seznamu členů najdete "vaše" držitele licencí dle aktuální databáze ČSC, kterou máme k dispozici. Snažíme se jí držet maximálně aktuální. V případě, že někdo chybí, je možno jej do vašeho seznamu doplnit (pokud není registrován u jiného oddílu), nebo použijte přihlášku jednotlivce.

Systém respektuje přístupové údaje ze silnice, XCO závodů i cyklokrosu. Nový přístup (nebo zapomenutý) lze získat na vyžádání e-mailem u kontaktní osoby servisní skupiny SportSoft (Josef Vincík, tel. 724 775 555, e-mail: csc@sportsoft.cz)

Hromadné přihlášky

  Postupujte pomalu a čtěte informace. Není kam spěchat!
 • Po přihlášení do systému zvolte závod a klikněte na tlačítko "Vytvořit přihlášku".
 • Ze seznamu závodníků vyberte zakliknutím ty, které chcete přihlásit a klikněte na tlačítko "Přihlásit vybrané závodníky".
 • Klikněte na tlačítko "Zobrazit přihlášku". V jakýkoli moment můžete ještě přihlášku upravit (odhlásit, či přidat závodníky).
 • Pro finální dokončení přihlášky vyberte přihlášené závodníky (zakliknutím políčka vlevo od jména závodníka) a uhraďte startovné kliknutím na tlačítko "Uhradit startovné za vybrané závodníky". Toto neplatí pro Škoda Cup mužů. Zde se startovné hradí odlišně v souladu s rozpisem poháru. Závodníci se tedy pouze přihlásí a tím proces končí.
 • Zaplacené závodníky již nelze odhlásit, ale přihlášku lze kdykoli doplnit o další závodníky, jejichž startovné lze opět uhradit obdobným způsobem. Případné vrácení startovného bude provedeno dle rozpisu.
 • Závodníci, kteří nebudou v době uzávěrky přihlášek (dle rozpisu) zaplaceni, budou považováni za nepřihlášené a jejich přihláška bude smazána. Správně dokončenou přihlášku svých závodníků si můžete ověřit v seznamu přihlášených pro daný závod seriál závodů.
 • V případě problémů s platbou kartou nás neváhejte kontaktovat, rádi pomůžeme. Nejdříve si však ověřte, že máte na své kartě povolenu platbu na internetu s příslušným limitem, což bývá nejčastější příčina neúspěšné platby kartou.
 • Daňový doklad o úhradě startovného naleznete po přihlášení do systému oddílových přihlášek u příslušného závodu, nebo v potvrzovacím e-mailu při využití přihlášky jednotlivce.

Jednotlivé přihlášky

 • Jednoduchý formulář zakončený možností platby. Na konci procesu, nebo v potvrzovacím e-mailu naleznete instrukce k platbě.


 

 
© 2021 Český svaz cyklistiky, created by SportSoft